Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: chytrá zásuvka nebo levný Redmi soundbar

xiaomi produkty

Je neděle, což znamená že vám opět přinášíme souhrn těch nejzajímavějších Xiaomi produktů, na které jsme narazili na Aliexpressu. Tentokrát nás zaujala třeba všestranná selfie tyč, kterou ale můžete využít i jako tripod, chytrá zásuvka nebo levný soundbar od Redmi.

Xiaomi Monopod Mi Selfie Stick

Xiaomi Monopod Mi Selfie Stick je všestranné zařízení, které můžete použít buď jako klasickou selfie tyč, ale třeba také tripod nebo s dálkovým ovládáním přes Bluetooth. Na výběr máte mezi variantami se zoomem nebo bez něj, ovšem pokud chcete používat všechny funkce, musíte mít Android 10 s nadstavbou MIUI 12 či novější.

Mi Selfie Stick Tripod – Best Accessory for Smartphone Vloggers

Mi Selfie Stick Tripod - Best Accessory for Smartphone Vloggers

Cena: 350 Kč

Xiaomi Fast charger 27W Original EU QC 4.0

Potřebujete sehnat adaptér, který by podporoval rychlé nabíjení na váš telefon? Pak můžete mrknout na Xiaomi Fast charger 27W, který podporuje funkci Quick Charge 4.0, ovšem z nějakého důvodu není vhodný pro telefony Redmi Note 9 Pro.

Mi 27W Superfast Charger Tested with Various Smartphones

Mi 27W Superfast Charger Tested with Various Smartphones

Cena: 240 Kč

Xiaomi Redmi Sound Bar for TV

Sháníte-li levné ozvučení do vašeho obýváku nebo jiné místnosti, můžete zvážit nákup Xiaomi Redmi Sound Bar for TV, což je jeden z těch levnějších soundbarů. Má celkový výkon 30 W a podporuje Bluetooth 5.0, ovšem samozřejmostí je i kabelové připojení. Váží 1,5 kg a v balení kromě něj naleznete šrouby a další věci potřebné k pevnému uchycení. Za tyto peníze nemůžete očekávat zázraky, ale jako základní soundbar může ten od Redmi stačit.

Redmi TV Sound Bar Full Review

Redmi TV Sound Bar Full Review

Cena: 1 070 Kč

Xiaomi Mi Smart Plug WiFi Global

Chytrá zásuvka Mi Smart Power Plug slouží k dálkovému ovládání vašich zařízení a zásuvek, které jsou v nich zapojené. Můžete je například vzdáleně vypínat nebo nastavovat pravidelné časovače, díky čemuž můžete ze svých hloupých zařízení udělat chytré, ať jde o světla nebo cokoliv jiného. Můžete je navíc ovládat přes asistenty Amazon Alexa nebo Google Asistent. Zásuvka je navíc vybavena ochranou proti přepětí.

Xiaomi MI Smart Plug (WIFI) – Review and Unboxing

Xiaomi MI Smart Plug (WIFI) - Review and Unboxing

Cena: 430 Kč

Nezaujalo vás nic z tohoto seznamu? Mrkněte na naše starší díly:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)