TOPlist

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: malá tiskárna nebo LED osvětlení

xiaomi produkty led pásek tiskárna

S dalším týdnem nemůže chybět ani náš pravidelný seriál Tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát jsme se zaměřili na levné RGB osvětlení, malou a přenosnou Bluetooth tiskárnu, která funguje jako s Androidem, tak i s iOS nebo opravdu levný elektrický sonický kartáček. Ten lze koupit buď samotný, nebo v setu s náhradními nástavci. Pokud vás ani ten nezaujal, co třeba pohodlné pantofle na doma?

Xiaomi mijia AR Printer

Xiaomi mijia AR Printer je malá tiskárna fotografií, které funguje bezdrátově přes Bluetooth, takže není potřeba žádná Wi-Fi síť. Funguje s telefony Android i iOS a funguje může ji využívat více zařízení.

Xiaomi Pocket AR Photo Printer – Unique Gadget!

Xiaomi Pocket AR Photo Printer - Unique Gadget!

Cena: 1 800 Kč

Xiaomi Gosund RGB Strip smart Light Band

RGB pásek může být užitečnou věcí, pokud si chcete ambientně osvětlit jakýkoliv prostor. Můžete si je dát na strop, za televizi, pod váš pracovní stůl nebo třeba do dětského pokojíčku. Xiaomi Gosund RGB Strip smart Light Band je navíc za slušné peníze a můžete jej ovládat přes aplikaci.

Gosund Smart LED Light Strip Google and Alexa Ready

Gosund Smart LED Light Strip Google and Alexa Ready

Cena: 460 Kč (2m)

XIAOMI MIJIA Sonic Electric Toothbrush

XIAOMI MIJIA Sonic Electric Toothbrush je levný elektrický sonický kartáček. Dokáže vytvořit výkon až 16500 otáček za minutu a na výběr máte ze dvou režimů čištění. Samozřejmostí je certifikace IPX7, takže jej samozřejmě nerozhodí voda. Baterie by měla vydržet až měsíc a samotné nabíjení trvá asi 4 hodiny. Jako jsme u podobných kartáčků zvyklí, i tento vám po 30 sekundách zavibruje, abyste věděli že máte změnit zónu čištění.

Xiaomi Mijia T100 Sonic Electric Toothbrush | Unboxing, Review

Xiaomi Mijia T100 Sonic Electric Toothbrush | Unboxing, Review

Cena: 240 Kč

Xiaomi Men Women Couples Flat Slippers

Pokud hledáte nějaké pantofle ať už na doma či zahradu, můžete se mrknout na Xiaomi Men Women Couples Flat Slippers. Bohužel (nebo bohudík?) na sobě nemají žádné logo Xiaomi a na svém povrchu mají masážní tečky, které mají zajistit pohodlnější chůzi.

https://www.youtube.com/watch?v=lx94rPRHQuo

Cena: 250 Kč

Nevybrali jste si? Mrkněte na naše starší tipy:

Jaké Xiaomi produkty jste si vybrali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)