Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: velká herní podložka pod myš nebo elektrický šroubovák

xiaomi produkty podložka pod myš

Je čtvrtek a to znamená, že přicházíme s dalšími tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát jsme se zaměřili spíše na drobnosti, které však mohou při správném užívání zlepšit každodenní život. Mluvíme třeba o elektrickém šroubováku, přenosné rychlovarné konvici nebo velké podložce pod myš. Jedná se o produkty za pár stovek a tak můžete udělat radost buď sobě nebo svým blízkým. Co všechno jsme si pro vás tedy připravili?

XIAOMI Mijia MIUI Portable Electric Kettle

XIAOMI Mijia MIUI Portable Electric Kettle je praktická přenosná rychlovarná konvice. Vejde se vám v pohodě do batohu a můžete s ní cestovat dokonce třeba do letadla. Pokud jste tedy milovníky teplých nápojů nebo někoho takového znáte, možná byste mu tímto produktem udělali radost. Samotné ohřátí trvá 4-5 minut a kapacita činí 400 ml.

Xiaomi Travel Kettle | Travel Tips | One Bag Travel

Xiaomi Travel Kettle | Travel Tips | One Bag Travel

Cena: 450 Kč

Xiaomi MIIIW Large Mouse Pad

Pokud jste někdy hráli na počítači, víte že velká podložka pod myš je doplněk k nezaplacení. Jednu takovou dělá i Xiaomi, konkrétně MIIIW Large Mouse Pad. Její rozměry činí 800 x 300 x 4 mm a tak se vám na ní bez větších problémů vejde i většina klávesnic. Náš čtenář JanKoKo se s námi podělil o zkušenost, kde říká že podložka zapáchá gumou a to i po vyčištění a vyvětrání. Zda se jednalo o vadný kus nebo zda je to u podobných podložek pravidlem vám nicméně říct nedokážeme.

Cena: 280 Kč

Xiaomi Mijia YEELOCK Smart Drawer Cabinet Lock

Xiaomi Mijia YEELOCK Smart Drawer Cabinet Lock je skvělým produktem v případě, že chcete střežit své soukromí. Díky němu totiž budete mít do svého šuplíku přístup jenom vy. A nikdo nemůže najít klíč, protože se odemyká pomocí jednoho klepnutí na telefonu. Napájení je řešené pomocí AAA baterií, přičemž vás aplikace včas upozorní, že má zámek slabé baterie. Její stav si můžete navíc v aplikaci průběžně kontrolovat.

Xiaomi YEELOCK Cabinet Lock Keyless Bluetooth APP Unlock

Xiaomi YEELOCK Cabinet Lock Keyless Bluetooth APP Unlock

Cena: 300 Kč

Xiaomi Mijia HOTO Straight-Handled Electric Screwdriver

Xiaomi Mijia HOTO Straight-Handled Electric Screwdriver je elektrický šroubovák, který se doma bude hodit každému kutilovi. V balení dostanete sadu nejrůznějších nástavců, takže by pro vás neměl být problém šroubovat v podstatě cokoliv. Baterie o kapacitě 1500 mAh dokáže prý otočit více než tisíci šrouby. Existují zde navíc hned čtyři rychlostní stupně. Ten nejnižší je vhodný třeba na hudební nástroje, počítačové skříně nebo telefony. Druhý pak třeba na nábytek či větší kuchyňské spotřebiče, třetí pro kola, skateboard, brusle a další a pak je zde režim OFF.

Xiaomi HOTO electric screwdriver unboxing

Xiaomi HOTO electric screwdriver unboxing

Cena: 750 Kč

Nevybrali jste si? Zkuste další tipy na zajímavé Xiaomi produkty:

Jaké ostatní Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)