Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: router, nabíječka do auta i zvonek

xiaomi produkty

Na Aliexpressu se nachází stovky různých Xiaomi produktů, ve kterých není úplně jednoduché se vyznat. Proto to děláme každý týden za vás v seriálu Tipy na zajímavé Xiaomi produkty, kde se tentokrát zaměříme na nabíječku do auta, router, chytrý zvonek nebo praktický odstraňovač žmolků

Xiaomi Car Charger 100W/37W 5V 3A

Xiaomi Car Charger 100W je praktická nabíječka do auta. Obsahuje navíc hned dva porty – jeden USB-A a druhý USB-C, takže můžete nabíjet dvě zařízení najednou, čímž se ovšem sníží výkon. Lze přes ní nabíjet nejrůznější elektroniku jako jsou telefony, ale třeba také power banky nebo další příslušenství. Pomocí LED osvětlení navíc poznáte, jak rychle nabíječka dobíjí.

Testing The Xiaomi 100W Type-C Car Charger – Voltlog #355

Testing The Xiaomi 100W Type-C Car Charger - Voltlog #355

Cena: 430 Kč

Xiaomi AX1800 Wireless Router

Router od Xiaomi v redakci používáme již delší dobu a tak vám můžeme s klidným svědomím doporučit také Xiaomi AX1800 Wireless Router, který se může pochlubit podporou Wi-Fi 6, čipsetem od Qualcommu nebo režimem Game Acceleration. Samozřejmostí je pak podpora pásem 2, 4 a 5 GHz. Oblíbenost tohoto produktu dokazují také jeho vysoké prodeje na Aliexpressu.

Xiaomi AX1800 Wi-Fi 6 Router – REVIEW, Unboxing, Speed Test

Xiaomi AX1800 Wi-Fi 6 Router - REVIEW, Unboxing, Speed Test

Cena: 1 500 Kč

Xiaomi Smart Video Doorbell

Xiaomi Smart Video Doorbell je chytrý zvonek, součástí balení je navíc LCD displej takže pokud jej máte na vhodném místě, nemusíte ani otevírat aplikaci abyste viděli kdo na vás zvoní. Může se pochlubit funkcí HD Night Vision, takže byste měli být schopni člověka rozpoznat i za zhoršených světelných podmínek. Kamera navíc může fungovat zároveň jako bezpečnostní, kdy si lze nastavit notifikace v případě, že okolo vašich dveří někdo projde v určitý čas.

xiaomi zvonek

Cena: 3 300 Kč

Xiaomi Mijia Lint Remover

Xiaomi Mijia Lint Remover je praktický odstraňovač žmolků který má na svém konci pět čepelí. Můžete jej používat až hodinu a půl v kuse a nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Cena se liší podle toho, kolik zakoupíte náhradních hlavic.

THE BEST XIAOMI GADGET FOR 2020 LINT REMOVER

THE BEST XIAOMI GADGET FOR 2020 LINT REMOVER

Cena: 170 Kč

Nezaujalo vás nic? Mrkněte na některé starší díly:

Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: tablet Mi Pad 5 nebo karty na poker?

Zajímavé Xiaomi produkty, které jste zřejmě neznali: chytrý rýžovar nebo praktické rukavice

Zajímavé Xiaomi produkty, které jste zřejmě neznali: levný kartáček nebo powerbanka

 

Jaké Xiaomi produkty používáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)