Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: co třeba tenhle parádní hrnek nebo vložky do bot?

xiaomi produkty

Stejně jako každý týden ani tento nebudou chybět naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. V minulých dílech jsme se zaměřovali hlavně na technické věci, tentokrát na to jdeme trochu jinak a mrkneme se i na jiné drobnosti. Udělají vám radost levné vložky do bot nebo hliníkový hrneček s logem vaší oblíbené firmy? Pokud často vaříte, můžete se mrknout také na kuchyňskou váhu nebo strojek na vlasy, pokud neradi chodíte k holiči.

Vložky do bot Xiaomi

Pokud hledáte kvalitní vložky do bot, naleznete jich spoustu na Aliexpressu. Tyto mají přes 240 recenzí s tím, že 85 % uživatelů dalo produktu 5 hvězdiček. Jedná se o vložky z bavlny s pamětí s měkkým polstrováním a jsou rovněž prodyšné, což znamená že nezabraňují pocení.

Cena: 15 Kč (sleva)

Xiaomi Professional Electric Hair Cutter

Xiaomi Professional Electric Hair Cutter je zastřihovač vlasů, který nabízí až 6 režimů nastavení délky střihu. Potěší také keramická čepel, výkon až 5 000 otáček za minutu a hlučnost pod 55 decibelů. Samozřejmostí je certifikace IPX7, takže můžete bez problémů manipulovat i s mokrými vlasy. Výdrž baterie je deklarována až na tři měsíce, ovšem vše bude záležet na tom, jak často budete strojek používat.

UNBOXING & REVIEW | XIAOMI ENCHEN Boost Hair Clipper | How To Use & Clean

UNBOXING & REVIEW | XIAOMI ENCHEN Boost Hair Clipper | How To Use & Clean

Cena: 560 Kč

Xiaomi Hrnek

Asi každý z nás má svůj oblíbený hrnek na kávu nebo čaj. Tento hrnek má na jedné straně logo Xiaomi, na druhé pak nápis a na živo vypadá opravdu dobře. Vejde se do něj až 400 ml nápoje a jeden z českých zákazníků si pochvaluje také fakt, že byl hrnek perfektně zabalený.

Cena: 390 Kč

Xiaomi Mijia Xiangshan Electronic Kitchen Scale

Xiaomi Mijia Xiangshan Electronic Kitchen Scale je elektrická kuchyňská váha, která je vyrobena z nerezové oceli. Zvládne maximální zátěž až 5 kg a funguje na klasické baterie, která však není součástí balení.

Xiaomi Mijia Electronic Kitchen Scale EK518.

Xiaomi Mijia Electronic Kitchen Scale EK518.

Cena: 475 Kč

Nezaujal vás žádný produkt? Mrkněte na naše starší díly:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)