Tipy na zajímavé Xiaomi produkty: náhradní řemínek pro Mi Band 5 nebo teploměr

xiaomi produkty mi band 5 řemínek wifi repeater

Je neděle, což znamená že se můžete těšit na další díl našeho seriálu Tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se budeme bavit o stylovém dávkovači mýdla, náhradním řemínku na oblíbený náramek Xiaomi Mi Band 5 (který jsme pro vás mimochodem recenzovali) a nebo třeba teploměru, kterému vydrží baterka celý rok.

XIAOMI Mijia Bluetooth Thermometer 2

XIAOMI Mijia Bluetooth Thermometer 2 dokáže ukázat vlhkost a teplotu, přičemž v něm údajně nalezneme přesný senzor ze Švýcarska. Potěší také fakt, že se nemusíte takřka vůbec starat o baterii, typ CR2032 vydrží až jeden rok. Dále potěší LED displej či možnost propojení s aplikací Mi.

Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer Hygrometer 2 | Comparison, Installation Guide, App Walkthrough

Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer Hygrometer 2 | Comparison, Installation Guide, App Walkthrough

Cena: 140 Kč

Xiaomi WiFi Amplifier Pro 300Mbps

Xiaomi WiFi Amplifier Pro 300Mbps slouží k tomu, aby rozšířil váš Wi-Fi signál po celém domě nebo třeba kancelářích. Tento Wi-Fi repeater pracuje na frekvenci 2,4 GHz a dokáže nabídnou rychlost až 300 Mb/s.

Mi Wifi Repeater PRO – PASS or FAIL? [2019]

Mi Wifi Repeater PRO - PASS or FAIL? [2019]

Cena: 440 Kč

Xiaomi Wall Soap Dispenser

O dávkovači mýdla Xiaomi jsme vás před nějakou dobou informovali, ovšem Xiaomi Wall Soap Dispenser je o něco vymakanější. Samozřejmostí je bezdotykové dávkování a dokonce si můžete natavit až tři úrovně pro nastavení množství pěny, které dávkovač vydá. Jedno nabití přitom stačí až na 10 800 použití, což je velmi dobrá hodnota. Potěší také certifikace IPX5 a nebo neobvyklý design.

xiaomi dávkovač mýdla

Cena: 435 Kč

Xiaomi Mi Band 5 Strap

Xiaomi Mi Band 5 sice není poslední generací tohoto skvělého náramku, ovšem stále je mezi lidmi velmi populární. Pokud vás tedy omrzela barva vašeho Mi Band 5, můžete si na Aliexpressu koupit nový. Máte na výběr hned z několika barev a cena je velmi příznivá.

How to Replace Xiaomi Mi Band 5 Strap Easily

How to Replace Xiaomi Mi Band 5 Strap Easily

Cena: 50 Kč

Nezaujal vás žádný Xiaomi produkt? Můžete mrknout na naše starší díly:

Jaké Xiaomi produkty jste si vybrali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)