TOPlist

Dlouho neváhejte: Xiaomi zlevnilo populární tablet Pad 5

Xiaomi Pad 5 akce sleva

S očekávaným nadcházejícím příchodem tabletu Xiaomi Pad 6 se stala věc, na kterou čekala řada fanoušků nejen této značky, ale levných tabletů obecně. Čínská firma zlevnila svůj starší kousek Xiaomi Pad 5. Na oficiálním tuzemském e-shopu „svítí“ sleva -10 % a snížená cena 8 990 Kč. Na stejnou úroveň v průběhu posledních dní srazila hodnotu také řada dalších českých prodejců.

Tablet Xiaomi Pad 5

  • 11″ 120Hz displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů
  • rozměry 254,69 x 166,25 x 6,85 mm a hmotnost 500 g
  • zadní 13mpx a přední 8mpx fotoaparát
  • čipset Qualcomm Snapdragon 860
  • baterie s kapacitou 8720 mAh a 22,5W nabíjením
  • čtyři reproduktory, WiFi, Bluetooth
  • podpora pera search Xiaomi Smart Pen

Než se objeví nástupce, bude se současný model pravděpodobně dál doprodávat. Jelikož už ale v minulosti byl Xiaomi Pad 5 pro svou oblíbenost v oficiálním e-shopu i u několika dalších prodejců nedostupný, neměli byste v případě zájmu moc váhat. Někde už je k dispozici pouze jedna ze dvou barevných variant a nejeden obchod už upozorňuje na nízký stav skladových zásob.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte tip na jiný podobně drahý a vybavený tablet?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)