Trojice nových Xiaomi produktů je za rohem. Láká vás nějaký?

xiaomi ohebný telefon
  • Xiaomi prý v srpnu odhalí trojici nových produktů
  • Uvidíme vlajkový i ohebný mobil
  • Chybět nemá ani dosud nejvýkonnější čínský tablet

Společnost Xiaomi se právě nyní připravuje na uvedení nových produktů. Prezident firmy, Lu Weibing, nedávno potvrdil, že očekávaný model MIX Fold 3 bude uveden na trh někdy v srpnu 2023. Dle dostupných informací (kromě nového ohebného telefonu) představí čínský gigant také tablet Xiaomi Pad 6 Max a telefon Redmi K60 Ultra, který by se v Evropě mohl objevit později pod jiným označením.

Xiaomi MIX Fold 3 nese kódové označení Babylon a dostane systém MIUI FOLD 14.1 založený na Androidu 13. Je téměř jisté, že jej uvidíme už příští měsíc, tedy v srpnu. Vedle něj by se na stejné akci mohl ukázat rovněž tablet Xiaomi Pad 6 Max, který se objevil na certifikaci Bluetooth SIG, což je jeden z posledních kroků předtím, než se zařízení oficiálně objeví. Má kódové označení Yudy, avšak přesné informace si zatím společnost pečlivě střeží.

xiaomi mix fold 2

Odhalit by se měl rovněž Redmi K60 Ultra, který by mohl zamířit do Evropy pod označením Xiaomi 13T (Pro), stejně jako tomu bylo minulý rok s telefonem Redmi K50 Ultra a Xiaomi 12T.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Na který z výše uvedených produktů se těšíte nejvíce?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)