Xiaomi spustilo speciální web pro hlášení chyb v MIUI

Xiaomi MIUI hlášení chyb web

V polovině června jsme vás informovali o tom, že čínská společnost Xiaomi vytváří novou skupinu zaměstnanců, která má dohlížet přímo na řešení problémů uživatelů se systémem MIUI. Zdá se, že tato “MIUI Pioneer Group” už směrem k veřejnosti provádí první kroky. Na čínské verzi webu Xiaomi se objevila stránka, která eviduje hlášení chyb s nadstavbou MIUI. A to nejen jako pouhý seznam obdržených hlášení, ale také popis, v jaké fázi je jejich řešení.

Xiaomi MIUI hlášení chyb web ukázka

K datu 3. září je na stránce vystavený dokument, který zmiňuje 38 položek, stav jejich řešení a také informaci, o jakou verzi MIUI jde. Deset z nich věnuje pozornost kombinaci s beta verzí Androidu 12. Na zmíněný zápis se můžete podívat, nicméně je v čínštině, takže pro bližší rozklíčování budete potřebovat překladač. Žádné velké objevné problémy v seznamu nenajdeme, ale minimálně spuštění takového interaktivního procesu je dobrá zpráva. Můžeme doufat, že by se připomínkování mohlo třeba dostat i mezi uživatele po celém světě.

Co byste hned teď MIUI vytknuli?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)