Xiaomi se zeptalo svých uživatelů, co by je nejvíce potěšilo v MIUI 11. Tipnete si odpověď?

miui 11 lepsi vydrz baterie

Xiaomi opět vyzvalo komunitu a fanoušky k tomu, aby uvedli, co očekávají od nové nadstavby MIUI 11, která se v tuto dobu vyvíjí a připravuje. V anketě s přehledem vyhrála „úspora energie a lepší výdrž baterie“. Hlasovalo pro ni více než 10 tisíc respondentů. I to ukazuje, že lidé už moc o extra nové funkce nestojí a spíše chtějí vylepšení těch funkcí, které zaostávají.

Dočkáme se v MIUI 11 zaměření na lepší výdrž baterie?

To, že tato volba v anketě zvítězila, není moc velkým překvapením. Ostatně výdrž telefonu je pro mnohé uživatele stěžejní a častokrát si telefon vybírají právě podle baterie, než třeba podle výkonu nebo kvality fotoaparátu. Nové verze Androidu a nadstaveb přináší nové funkce, z nich některé způsobují i to, že se výdrž telefonu zmenšuje.

nadstavba miui 11 prezentace

Už při prvotním představení MIUI 11 slibovalo Xiaomi doslova evoluci a zaměření na skutečné problémy uživatelů. Uvidíme tedy, jestli svá slova dodrží a vylepšení výdrže baterie bude jeden z hlavních bodů nové nadstavby. Na dalších místech v anketě se umístily funkce jako noční režim pro fotoaparát (to už ale několik Xiaomi telefonů má), chytřejší systém a funkce, které se podobají systému iOS.

Přesnější detaily ohledně nové nadstavby ještě nejsou k dispozici, na první Xiaomi telefony se nová nadstavba dostane nejprve za několik měsíců. A to ještě v betaverzi. Očekává se, že seznam podporovaných telefonů bude opět obrovský. Xiaomi většinou nadstavbu aktualizuje i u několik let starých zařízení.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Mělo by se podle vás Xiaomi v MIUI 11 zaměřit na lepší výdrž baterie?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)