Xiaomi začíná s vývojem nadstavby MIUI 11. Očekává se velké množství změn a novinek

miui 11 zacatek vyvoje

Společnost Xiaomi už vydala nadstavbu MIUI 10 na více než tři desítky telefonů. A i když se ještě nedostalo na všechny telefony, už začal vývoj nové verze. A tentokrát má jít o něco speciálního. Liu Ming z Xiaomi při setkání s novináři řekl, že MIUI 11 bude doslova novým a unikátním systémem. Půjde o zdaleka největší aktualizaci za poslední dva roky.

MIUI 11 bude největší aktualizací za poslední dobu

Liu Ming přirovnal poslední dvě nadstavby MIUI 9 a 10 spíše k menším z pohledu novinek. MIUI 11 bude prý mnohem významnější aktualizací. Bohužel prozatím není mnoho informací k tomu, co to vlastně bude znamenat. Spekuluje se ale nad kompletním redesignem, jako předvádí Samsung, kdy přechází z nadstavby Samsung Experience na nadstavbu One UI.

nadstavba miui 11 prezentace

Podle prezentace Xiaomi má být nová nadstavba ještě rychlejší a má mnohem více využívat umělou inteligenci se strojovým učením. Má mít mnohem více funkcí, které budou simulovat interakci člověka s telefonem, čímž se má usnadnit a urychlit používání telefonu.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jaké novinky byste u nadstavby MIUI 11 uvítali?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)