Xiaomi uvedlo dětské smart hodinky MITU 5C. Mají i kamerku

Xiaomi MITU Children’s 4G Phone Watch 5C hodinky pro děti

Populární čínský výrobce chytré elektroniky Xiaomi uvedl na domácí trh nové chytré hodinky pro děti. Model s celým názvem MITU Children’s 4G Phone Watch 5C spojuje klasické smart funkce s možnostmi lepší kontroly dětí jejich rodiči. K tomu slouží například i přední kamerka, skrze kterou jsou absolvovat i videohovory. Aby to bylo možné téměř odkudkoli, nové Xiaomi hodinky pro mladé disponují také 4G konektivitou.

Xiaomi MITU Children’s 4G Phone Watch 5C mají v sobě i GPS modul, který může případně posloužit jako pomocník při neobvyklé cestě dítěte do školy či z ní. Baterie má kapacitu 900 mAh a odolnost proti vodě by měla dostačovat na dvacetimetrový ponor. Pro děti mají být k dispozici i různé výukové aplikace. I pro ně je k dispozici displej s úhlopříčkou 1,4 palce. V tuto chvíli je novinka k dostání na ryze čínském serveru JD.com a můžeme doufat, že se posune i na mezinárodní e-shopy. Do Evropy se totiž oficiálně tyto modely speciálních hodinek, bohužel, často nedostávají. Cena je přitom velmi milá. V přepočtu z yuanů jde o cca 1 260 Kč.

Jaké hodinky byste doporučili pořídit dětem?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)