Xiaomi Mi TV 4S brzy přijde do Evropy. Na kolik vyjde?

xiaomi mi tv 4s česká republika

Xiaomi včera odhalilo nový Mi 9CC Pro v Číně spolu s novými televizemi Mi TV 5 a chytrými hodinkami Mi Watch. Dnes se konal totožný event, akorát pro Evropu ve Španělsku. Tam Xiaomi představilo Mi Note 10 (pouze přeznačený Mi 9CC Pro) a také oznámilo prodej televizí Mi TV 4S v Evropě. Na kolik vyjdou?

Xiaomi v Evropě spustí prodej Mi TV 4S 55″, Mi TV 4S 43″ a cenově dostupný model Mi TV 4A 32″. V obou dvou verzích Mi TV 4S nalezneme HDR 4K panel s technologií MEMC pro plynulejší obraz. Vevnitř tiká čipset Mediatek 6886 se čtyřjádrovým procesorem, kterému sekunduje 2 GB operační paměti RAM a 8 GB úložného prostoru. Televizor běží na Androidu 9.0 Pie a podporuje nízkoenergetický Bluetooth pro připojení bezdrátového příslušenství. Na zadní straně má Mi TV 4S 3 HDMI porty a 3 USB. 43″ verze má pouze dvě USB. Televizi lze samozřejmě bezdrátově připojit k Wi-Fi na frekvencí 2,4 a 5 GHz.

Vzhledem k tomu, že televize běží na Androidu budou k dispozici všechny populární platformy jako Netflix, Amazon či YouTube. Dálkové ovládání má v sobě zabudovaný mikrofon, skrz který lze ovládat Google Asistenta. Co se týče cen, Mi TV 4A 32″ je fakticky levné řešení. Disponuje pouze HD obrazovkou s rozlišením 1366 x 768. Tiká v ní čtyřjádrový procesor s jádry Cortex-A53 a 1 GB RAM. Vyjde na 179 EUR, což je chytrou televizi stále skvělá cena. Navíc na poměrně malé 32″ obrazovce nemusí být HD rozlišení tolik omezující. Za Xiaomi Mi TV 4S 55″ zaplatíme 449 EUR a za její menší 43″ variantu pak 349 EUR. Předobjednávky startují 25. listopadu a v prodeji se televize objeví o týden později, tedy 2. prosince. K dispozici budou v kamenných obchodech Mi Stores, na stránkách Mi.com či v MediaMarktu.

Přemýšlíte o koupi Xiaomi Mi TV 4S?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)