Vylepšený Mi Mix 2S se ukazuje: Má vyříznutý pravý horní roh displeje

vylepšený mi mix 2S telefon

Xiaomi chystá na jaro hned několik zajímavých vlajkových modelů. Jednak je to samozřejmě Xiaomi Mi7, ten ale podle posledních informací nestíhá představení na veletrhu MWC 2018. Místo něj tak má čínská společnost vyslat do Barcelony vylepšený Mi Mix 2S. Bude se jednat o vylepšený loňský model s trochu odlišným designem a poslední verzí Snapdragonu 845.

Vylepšený Mi Mix 2S bude mít odlišný výřez v displeji

U Essential Phone a iPhone X jsme mohli vidět výřez uprostřed displeje. Výřez lze mít ale i jinde, jak ukazuje Xiaomi. Má se jednat o Full Screen design 3.0 a opravdu má minimální rámečky po všech hranách. Jediné místo, které rámeček přerušuje, je pravý horní roh. V něm se totiž nachází selfie fotoaparát, výřez displeje je ale přitom hodně malý a na první pohled ho někteří můžou přehlédnout.

xiaomi mi mix 2S

Samotný displej by měl mít velikost 5,99″, kromě Snapdragonu 845, by měl dále mít telefon 8 GB RAM a až 256GB úložiště. Na zadní straně se pak má objevit duální fotoaparát s 12 MPx. Spekuluje se také o tom, že se bude jednat o první Xiaomi telefon, který bude mít čtečku v displeji telefonu, mělo by jít o stejnou technologii, kterou má Vivo na telefonu X20 UD Plus, který se v zahraničí začal prodávat na začátku února. Samozřejmě se jedná o nepotvrzené informace, oficiální představení bychom se měli dočkat na veletrhu MWC.

Co říkáte na takové řešení displeje od Xiaomi?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)