Xiaomi poodhalilo Mi Band 7 Pro. Dostane velký displej a prý i GPS

xiaomi mi band 7 pro

Na našem webu dnes vyšla recenze na dlouho očekávaný náramek Xiaomi Mi Band 7. Před nějakým časem jsme vás ale informovali, že se představí také Pro varianta. Ta se představí již 4. července v Číně na akci, kde dojde také na představení řady Xiaomi 12S.

Xiaomi Mi Band 7 Pro se pochlubí větším displejem

Tuto zprávu na sociální síti Weibo přinesl oficiální účet Xiaomi Smart Ecosystem. Ten prozradil, že právě na této akci se odhalí Xiaomi Mi Band 7 Pro. V tuto chvíli nám o něm bohužel firma neprozradila žádné detailní informace, alespoň se však pochlubila s krátkým videem, které odhaluje jeho design. Na rozdíl od oválného displeje u Mi Band 7 (a předchozích generací) dostaneme obdélníkový, podobný jako třeba u Huawei Watch Fit.

Xiaomi Mi Band 7 Pro – Official First Look | Inbuilt GPS – Inbuilt Speaker – Bigger Display

Xiaomi Mi Band 7 Pro - Official First Look | Inbuilt GPS - Inbuilt Speaker - Bigger Display

Spekuluje se o tom, že náramek dostane displej s rozlišením 368 x 194 pixelů, NFC, 232mAh baterii nebo GPS, která u základní verze náramku chybí. Cena by se pak měla pohybovat okolo 500 juanů, což je asi 1 800 Kč bez daně.

Co očekáváte od Pro varianty?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)