Xiaomi Mi Band 7 je za rohem. Máme hromadu zajímavých informací

xiaomi mi band 6

Společnost Xiaomi má v dohledné době v plánu představit hned tři produkty, mezi které patří Xiaomi Mi Band 7, bezdrátová sluchátka nebo chytré hodinky s dlouhou výdrží baterie. A vzhledem k tomu, že se všechny tři ukázaly na certifikačních úřadech je pravděpodobné, že se jich už brzy dočkáme.

Xiaomi Mi Band 7 byl spolu se sluchátky a hodinkami certifikován

Xiaomi Mi Band 7 se podle dostupných zpráv začal před několika týdny vyrábět a má být k dispozici jak ve verzi s NFC, tak i bez něj. Dostane 1,56palcový AMOLED displej s rozlišením 490 x 192 pixelů a nebude chybět ani Always-On displej. Výdrž by prý měla dostat na starost 250mAh baterie. Jednou z největších předností bude vestavěná GPS, což umožní uživatelům zaznamenat své sportovní aktivity i bez toho, aniž by u sebe museli mít mobilní telefon.

Samozřejmostí bude monitorování SpO2, srdečního tepu, stresu a spánku, přičemž poslední možnost se pochlubí novinkou ve formě chytrého budíku. To znamená, že vás náramek probudí v době, kdy budete mít lehký spánek a to maximálně 30 minut před budíkem. Jak již bylo řečeno, většina formalit je ze strany Xiaomi nyní vyřešena a vzhledem k tomu, že aktuální Mi Band 6 byl představen v březnu loňského roku je představení skutečně na spadnutí.

Jak se těšíte na Xiaomi Mi Band 7?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)