TOPlist

Xiaomi Mi Band 7: tohle jsou 3 důvody, proč si ho koupit

xiaomi mi band 7

Xiaomi už nějaký ten pátek vládne na trhu s levnou nositelnou elektronikou, konkrétně pak s řadou Mi Band. Jedná se o náramky, které dokážou poskytnout hodně muziky za málo peněz a s každou generací se zlepšují. Nedávno jsme u nás testovali Xiaomi Mi Band 7 a rozhodli jsme se vypíchnout hlavní funkce.

1. Parádní displej s Always-On

Doba, kdy byl levný chytrý náramek pouze trackerem sportovních a zdravotních funkcí je nenávratně pryč. Dnešní náramky, konkrétně pak právě Xiaomi Mi Band 7, disponuje parádním 1,62palcovým AMOLED panelem s rozlišením 490 x 192 pixelů a maximálním jasem 500 nitů. Pokud máte rádi jemné displeje, přijdete si s nejnovějším čínským náramkem na své. Potěší vás nejen jeho jemnost či dostatečná svítivost, ale také odezva či rychlost celého systému. Stále se bavíme o zařízení, které se u nás dá zakoupit pod 1 300 korun.

2. Hromada nových sportovních režimů

Chytré náramky si lidé kupují i díky hromadě sportovních režimů, které většina z nich nabízí. Předchozí Mi Band 6 nabízel okolo 30 sportovních režimů, ovšem tato generace jich nabízí přes 120. Děláte-li tedy nějaký netradiční sport, je velká šance, že jej budete moci s Mi Bandem 7 zaznamenávat a je jedno zda jde o rybaření, fotbal či jízdu na skateboardu. Pokud byste chtěli vědět, zda je i váš koníček na seznamu, dejte nám vědět do komentářů a my se za vás mrkneme.

3. Nepřetržité měření SpO2 s upozorněním

Spolu s šestou generací Mi Bandu dorazila také funkce měření SpO2, které však Xiaomi Mi Band 7 posouvá ještě o level dál. Dokáže totiž hladinu okysličení krve měřit nepřetržitě a pokud vám hodnota klesne pod 90 %, upozorní vás na to. K čemu je to dobré? Dokážete odhalit několik potenciálních zdravotních problémů. Mezi ně můžeme zařadit třeba spánkovou apnoi, různá srdeční onemocnění nebo třeba astma.

Přemýšlíte o koupi náramku Mi Band 7?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)