Xiaomi Mi 9T Pro zamíří na český trh. Příchod potvrdili zástupci společnosti

Příchod Xiaomi Mi 9t Pro

Xiaomi nedávno představilo model 9T v globální verzi, který ale v jiných zemích doplnil výkonnějším telefonem Xiaomi 9T Pro. Pro Evropu bylo trochu zklamáním, když výrobce vypustil svou vlajkovou loď pouze do Číny a Indie …ale jsou to zkrátka větší trhy. Podle posledních zjištěných se ale ukázalo, že se blíží příchod Xiaomi  Mi 9T Pro také do Evropy! Kdy přesně zatím tají, ale už teď máme zmínky ve zdrojových kódech mobilů, které se podařilo rozluštit mistrům z XDA.

Příchod Xiaomi Mi 9T Pro potvrdila nadstavba MIUI

Když člen fóra XDA rozebral “obsah” nadstavby MIUI, dohledal zmínky Raphael, Raphaelin a Raphael_Global, které se objevily i u dřívějších modelů. Díky tomu bylo snadné odhadnout, co si pod nimi můžeme představit v tomto roce. Zatímco Raphael je určen pro čínský trh, označení Raphaelin přísluší indickému K20 Pro. A konečně Raphael_Global, tedy označení pro stejný telefon jaký vidíme v Číně a v Indii; tenhle je ovšem určen pro globální trh a nese název Xiaomi Mi 9T Pro.

Xiaomi Mi 9t Pro - příchod do EvropyDisplej bez rámečků, skryté senzory a vysunovací kamera

Xiaomi Mi 9T Pro potvrzeno v Rusku a Polsku

Příchod Xiaomi Mi 9T velmi důležitý, bude se totiž jednat o novou vlajkovou loď. Jak jinak než se skvělými parametry za přijatelnou cenu, jíž mnozí opět podlehnou. Že se modelu Mi 9T Pro dočkáme i na západních trzích hned dvakrát nepřímo potvrdil šéf ruské pobočky Xioami, záměrně ale neuváděl datum. Příchod potvrdil i jeden z polských manažerů, podle něhož se Xiaomi Mi 9T Pro nedočkáme dříve než po prázdninách.

Těšíte se na Xiaomi Mi 9T Pro?

Zdroj: xda-developers

Lukáš Altman
O Autorovi - Lukáš Altman

Ahoj. Baví mě technologie a aplikace, které usnadňují každodenní život. Ve své tvorbě rád používám konstruktivní kritiku, fandím značkám jako Huawei, Honor nebo Xiaomi. více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)