Unikají další informace o Xiaomi Mi 9 Pro. S LTE verzí nepočítejte

xiaomi mi 9 pro

Xiaomi představí svou vlajkovou loď Mi 9 Pro již zítra na své konferenci a držení informací v zákulisí mu příliš nejde. Nedávno jsme vám psali o tom, že uniklo dokonce video, na které je Mi 9 Pro detailně zachycen. Dnes ale vyšlo na povrch spoustu nových, zajímavých informací.

Mi 9 Pro bude v prodeji pouze jako 5G varianta a žádnou levnější LTE verzi firma neplánuje. Tuto informaci potvrdil ředitel společnosti Lei Jun na sociální síti Weibo. Baterie prodělala výraznější změnu a z původní kapacity 3 300 mAh, kterou můžeme najít v klasickém Mi 9 bude Pro verze nabízet až 4 000 mAh baterii. Tu pak můžeme nabíjet až 40W superrychlým kabelovým nabíjením či až 30W bezdrátovou nabíječkou. Celková výdrž by pak měla být o přibližně 20 procent lepší, než u současné Mi 9.

xiaomi mi 9 pro

Další oficiální zprávou, kterou firma publikovala taktéž na Weibu je fakt, že bude disponovat kvalitními reproduktory s podporou Sony kodeků LHDC (Low Latency and High Definition Codec). To vše dohromady má poskytovat hlasitý a působivý zvukový výkon, který využijeme nejen pro přehrávání hudby, ale taktéž pro sledování videí. HD Vibration, jak Xiaomi technologii nazývá má obstarat tu nejlepší haptickou odezvu, kterou můžeme na Android zařízení mít. Lepší, než třeba u Pixelů či Xperií.

Jste zvědaví na Xiaomi Mi 9 Pro?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)