Xiaomi Mi 9 Pro detailně spatřeno v uniklém videu

xiaomi mi 9 pro

Xiaomi hodlá představit v úterý, 24. září hned dva telefony – Xiaomi Mi 9 Pro a Mi Mix 4. O telefonech unikla spousta informací a tak víme, že budou oba podporovat 5G sítě a budou disponovat čipem Snapdragon 855 Plus. Nyní však uniká krátké video, kde můžeme prvního jmenovaného vidět v akci.

Xiaomi Mi 9 Pro hands-on video

Xiaomi Mi 9 Pro hands-on video

Vizuálně se telefon od současné Mi 9 neliší a zachovává si stejný displej i výřez. Na zadní straně pak můžeme vidět trojitý fotoaparát, který je zarovnán ke straně. Mi 9 Pro bude vybaven 4 000 mAh baterií s podporou rychlého bezdrátového nabíjení o výkonu až 30W. Dnes spatřily světlo světa také dvě nové pozvánky, které potvrzují dlouho spekulovaný vibrační motorek. Ten by měl poskytnout lepší zpětnou vazbu, než klasické vibrace. Dobře jej má propracovaný Google Pixel 3 nebo novější iPhony.

Vylepšení se dostalo také na chlazení celého telefonu. To má nyní 5 grafitových vrstev, které dokážou snížit teploty čipu až o 10 stupňů. O fotoaparátu toho moc nevíme. Jediné, co bylo potvrzeno je rozlišení hlavní čočky, které by se mělo zastavit na hodnotě 48 megapixelů. Na videu můžeme vidět nadstavbu MIUI 10.4.1 běžící na Androidu 9.0 Pie.

Bude dávat Xiaomi Mi 9 Pro oproti standardní verzi smysl?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)