Xiaomi Mi 11 rodina telefonů prý přijde již brzy. Na co se těšit?

Xiaomi Mi 11 brzy

Podle nejnovějších zpráv Xiaomi plánuje překvapit konkurenty i fanoušky a řadu Mi 11 přinese na trh už brzy. Telefon si na trh pospíší možná i kvůli velké konkurenci. Dočkat bychom se měli už příští měsíc. Jak bude vybavena nová vlajková loď a proč Xiaomi tak spěchá?

Oproti běžným zvyklostem značky Xiomi Mi 11 přijde na trh asi už v lednu 2021. Předchozí generace Mi 10 a Mi 9 přišly přitom až v únoru. Xiaomi Mi 11 má přijít brzy podle tvrzení poměrně spolehlivého leakera „Digital Chat Station“ na sociální síti Twitter. Xiaomi už dokonce potvrdilo, že nová vlajková loď poběží na nejnovějším Snapdragonu 888.

Brzké uvedení další generace svojí vlajkové řady Galaxy S21 plánuje nejspíš i Samsung. I on pravděpodobně cílí už na lednové uvedení. Na trh bude příští rok údajně spěchat i OnePlus 9, které má přijít už v březnu, což je také o měsíc dříve, než je pro tohoto výrobce obvyklé.

Na jaký telefon v roce 2021 se nejvíc těšíte?

Zdroj: androidauthority

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)