Xiaomi Feizhi Q1 Converter: Připojte si myš a klávesnici k telefonu jednoduše

xiaomi-feizhi-q1-converter

Xiaomi Feizhi Q1 je zajímavé zařízení, které umožní připojit k telefonu klávesnici a myš. Speciálně je pak určena hlavně pro hráče mobilních her jako je PUBG Mobile nebo Fortnite, ale může se samozřejmě používat i ke klasické práci. Pojďme se na zařízení podívat blíže.

Xiaomi Feizhi Q1 je malé zařízení, které drátovou myš a klávesnici promění v Bluetooth příslušenství

V balení tohoto Xiaomi produktu se nachází kromě samotného zařízení i nabíjecí microUSB kabel a povedený stojánek na telefon. Nový produkt je hlavně určen pro ty, kteří nemají bezdrátovou myš nebo klávesnici. Pokud máte bezdrátové příslušenství, tak můžete myš i klávesnici připojit k Android zařízení přímo přes Bluetooth. I když pro hraní her to nemusí být ideální, jak si povíme níže.

Flydigi Q1 Mouse and Keyboard Converter

Flydigi Q1 Mouse and Keyboard Converter

Pokud ale máte pouze drátové příslušenství, tak přes USB-OTG můžete k telefonu připojit USB zařízení, nicméně obzvlášť u hraní to není vůbec ideální. Už třeba jen kvůli tomu, že při hraní se většinou dělají myši prudké pohyby a pokud bude myš přímo spojena s telefonem přes kabel, může se stát, že telefon shodíte ze stojánku, nebo v horším případě třeba ze stolu.

Od toho zde je Xiaomi Feizhi Q1. Na samotné krabičce jsou dva USB konektory, napájecí microUSB konektor a také tlačítko pro zapnutí a aktivování Bluetooth. Hlavní výhoda Xiaomi Feizhi Q1 však je v softwaru. Většina Android her vůbec nepodporuje klávesnice a myši. S aplikací Feizhi Q1 si můžete nastavit každou klávesu a tlačítko myši na nějakou oblast na displeji. Ve výsledku můžete tak mít veškerá gesta z her předělaná na klávesy, jak to můžete vidět i výše. Hráči díky tomu můžou získat velkou výhodu nad nepřáteli. Cena Xiaomi Feizhi Q1 je poměrně nízká, začíná na částce 20 eur, což je v přepočtu s DPH cca 516 Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí Xiaomi Feizhi Q1?

Zdroj: xiaomitoday.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)