Nejlepší koloběžka od Xiaomi míří do ČR! Nabídne vysoký dojezd i nový systém tlumičů

xiaomi koloběžka česko
  • Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra míří do Česka
  • Nabídne skvělý dojezd i vysoký výkon
  • Cena by se měla zastavit na 23 999 korunách

Na letošním MWC v Barceloně představila společnost Xiaomi mimo jiné také svou dosud nejvýkonnější elektrickou koloběžku. Nová Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra se chlubí vysokým dojezdem, slušným výkonem a dalšími vychytávkami, avšak pokud jste si ji chtěli pořídit u nás, měli jste smůlu. Prodávala se jen ve Francii a Španělsku. Nyní to ale vypadá, že konečně míří do Česka.

Jak již bylo řečeno, Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra je nejlepší koloběžkou čínského výrobce. Špičkový výkon činí až 940 W (na ten koloběžka dosáhne po dobu několika sekund), standardní pak 500 W. Díky němu je schopna si poradit s až 25% sklonem, rychlost je pak standardně omezená na 25 km/h. Koloběžka nabízí čtyři různé jízdní režimy – Walk, Standard, Sport a Sport+. Jedním z hlavních lákadel je také nový systém tlumičů, který by si měl mnohem lépe poradit s přejezdem větších nerovností.

Xiaomi Scooter 4 Ultra kolobezka

Dojezd pak dle firmy činí až 70 km, což je zdaleka největší hodnota, kterou Xiaomi kdy nabídlo. Kupříkladu námi recenzovaná Pro varianta byla schopna dosáhnout na “oficiálních” 55 km. Koloběžku v Česku zalistovalo několik e-shopů, v současnosti si ji můžete předobjednat za 23 999 Kč, přičemž dostupná by měla být 30. června.

Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra | Xiaomi Česká republika

Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra | Xiaomi Česká republika

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s koloběžkami od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)