Prémiové hodinky a kvalitní sluchátka! Xiaomi na MWC ukázalo své novinky

xiaomi watch s1 pro buds 4 pro

Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro byly spolu se sluchátky Xiaomi Buds 4 Pro sice představeny již v srpnu minulého roku, ale až nyní se dostávají také do Evropy.

Xiaomi Watch S1 Pro

Xiaomi Watch S1 Pro se chlubí 1,47palcovým AMOLED panelem s rozlišením 480 x 480 pixelů a disponují maximálním jasem 600 nitů, což je na poměry nositelné elektroniky solidní hodnota. Displej si lze pochopitelně přizpůsobit různými ciferníky, na výběr je jich okolo stovky. Samotné tělo má průměr 46 mm a je tvořeno z nerezové oceli.

Počítat můžeme rovněž s vodotěsností do 5 ATM. Samozřejmostí jsou nejrůznější senzory pro sledování zdravotních aktivit jako měření tepové frekvence 24/7, okysličení krve, spánku, stresu a dokonce i teploty vaší pokožky. Na jedno nabití vydrží díky 500mAh baterii až 14 dní. Systém podporuje aplikace třetích stran, kterých ale bohužel není moc.

Xiaomi Buds 4 Pro

Mimo hodinek se představila také dosud nejlepší bezdrátová sluchátka od čínské firmy a to sice Xiaomi Buds 4 Pro. Už samotný design napovídá, že jde o prémiový typ TWS sluchátek, který bude konkurovat modelům jako Galaxy Buds2 Pro, AirPods Pro 2. generace či Huawei FreeBuds Pro 2. Mezi klíčové vlastnosti patří dynamické potlačení hluku, které jej dokáže v případě potřeby snížit až o 48 dB, což je solidní hodnota. Tento režim má však tu výhodu, že automaticky rozpozná prostředí a na základě toho zvolí nejvhodnější nastavení.

Pokud byste naopak potřebovali slyšet své okolí, můžete si zapnout transparentní režim. A co zvuk? O ten se zde starají 11mm měniče s pohyblivými cívkami a potěší podpora kodeků LDAC, AAC a samozřejmě SBC. Pro volání slouží trojice mikrofonů, která dokáže potlačit okolní zvuky, což ale vyzkoušíme až v praxi. S nabíjecím pouzdrem mají vydržet až 38 hodin a z 0 na 100 % je dobijete za slušných 30 minut.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na novinky od Xiaomi?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)