Xiaomi Book S bude kompaktní notebook s čipem od Qualcommu

xiaomi book s

Společnost Xiaomi nám v minulosti ukázala hned několik zajímavých notebooků a podle všeho se chystá brzy odhalit kompaktní ultrabook s čipsetem od Qualcommu. Pojďme se tedy společně mrknout na to, co o něm zatím víme.

Xiaomi Book S spatřen v benchmarku

Notebook, který se bude pravděpodobně nazývat Xiaomi Book S 12.4 byl certifikován na Bluetooth SIG a rovněž byl spatřen v benchmarku Geekbench. Díky tomu jsme zjistili, že pod kapotou bude tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 2 na frekvenci 3,00 GHz. Dopomáhat mu bude 8 GB RAM a systémem bude Windows 11 ve verzi Home.

xiaomi book s 12.4

Co se týče samotného výkonu, na jedno jádro si telefon vysloužil 758 bodů na jedno jádro, ve vícejádrovém testu pak dosáhl na 3014 bodů. Vzhledem k názvu se dá očekávat, že notebook dostane 12,4palcový displej. To je zatím vše, co o něm víme. Pravděpodobně tedy půjde o kompaktní ultrabook a počítat můžeme také se skvělou výdrží baterie.

Koupili byste si podobný laptop od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)