TOPlist

Xiaomi v Evropě představilo set bezdrátové klávesnice a myši

xiaomi klávesnice a myš

Už nějakou dobu nabízí Xiaomi na svém domácím čínském trhu set levné myši s klávesnicí a nyní se nám tyto produkty představily také na globálním trhu. Samozřejmě jde o bezdrátová zařízení, které se nabíjí skrz klasické AAA baterie.

Xiaomi Wireless Keyboard a Xiaomi Wireless Mouse fungují na 2,4GHz frekvenci, díky čemuž mají nabízet stabilní a nepřetržitý signál, jak zní z marketingových materiálů. Do počítače stačí zapojit malý přijímač, který si rozumí s oběma zařízeními, takže si můžete ušetřit jeden volný port. Klávesnice má samozřejmě plnou velikost a nabízí celkem 103 kláves včetně 12 Fn. Na nich jsou vygravírované znaky, které mají být odolné proti opotřebení. Díky sklonu šesti stupňů můžeme počítat také se solidní ergonomií.

Myš se pak pyšní svou lehkostí, ale také přesným senzorem (až 1000 DPI) nebo vypínačem. Nechybí zde režim automatického spánku, což pomáhá zlepšit výdrž baterie a pokud se blíží její vybití, upozorní vás na to malý LED indikátor. Čínský gigant však bohužel v tuto chvíli nezveřejnil informace o cenách. Dá se ale čekat, že cena setu nepřesáhne 1 200 Kč.

Jakou klávesnici a myš používáte a proč?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)