TOPlist

Xiaomi 13T Pro je nečekaně blízko. Můžeme opět počítat s brutálním výkonem

xiaomi 12t pro nástupce
  • Společnost Xiaomi vydala řadu 12T teprve v říjnu minulého roku
  • Přesto se teoreticky už za tři měsíce můžeme dočkat nástupce
  • Má disponovat čipsetem MediaTek Dimensity 9200

Telefony z řady Xiaomi T patří každoročně k těm nejpopulárnějším. Nabízí totiž skvělý poměr mezi cenou a výkonem a předchozí generace jsme pro vás samozřejmě i recenzovali. Každopádně se dle webu Xiaomiui chystají nástupci, přestože byla poslední řada 12T představena teprve v říjnu minulého roku.

Čínský gigant chystá hned dvojici nových telefonů – Xiaomi 13T Pro a Redmi K60 Ultra, které mají mít společné modelové číslo 23078PND5G a 23078PND5C. Zatímco Redmi K60 Ultra bude k dostání pouze v Číně, Xiaomi 13T Pro bude vydáno globálně. Oba dva modely budou disponovat čipsetem Dimensity 9200, který se dá považovat za ekvivalent Snapdragonu 8 Gen2 od Qualcommu.

Ostatní specifikace nám zatím zůstávají utajené, avšak sázka na 200Mpx snímač se čínské firmě minulý rok vyplatila, takže se dá očekávat, že jej uvidíme v budget vlajkách i letos. Oba dva telefony by se na trh mohly dostat už v červenci, jak naznačuje modelové označení. To je ale zatím pouze spekulace.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na nové „téčko“ od Xiaomi?

Zdroj: xiaomiui

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)