TOPlist

Xiaomi 12 Ultra dostane hned tři varianty. Jak se budou lišit?

xiaomi 12 ultra

Xiaomi 12 Ultra je bez pochyby tou vlajkovou lodí, kterou chceme letos vidět. Díky několika únikům informací máme poměrně jasnou představu, jak by měl telefon vypadat. Kromě špičkového výkonu, velkého kruhovitého modulu fotoaparátů nebo skvělého displeje bychom se měli dočkat také prémiového zpracování.

Xiaomi 12 Ultra dostane prémiové materiály

Nedávno vyplula na povrch také informace, která naznačuje, že by telefon mohl dostat fotoaparáty Leica, kterými se chlubí mobily od Huawei. Nyní se dozvídáme, že by měl mobil dostat hned tři prémiové varianty. Zatímco loňský Xiaomi Mi 11 Ultra koupíte pouze v keramické verzi, Xiaomi 12 Ultra bude k dostání ve verzích s keramickými zády (bílá a černá), skleněnými a v poslední řadě také s veganskou kůží.

xiaomi 12 ultra

Právě veganská kůže je materiál, který je v poslední době poměrně populární a používají jej výrobci jako třeba Oppo či OnePlus. Zpráva navíc sděluje, že bude keramická verze pochopitelně ze všech nejdražší.

Jak se těšíte na Xiaomi 12 Ultra?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)