Aukce předmětů do World of Warcraft se vrací do mobilů

World Of Warcraft mobilní aukce

Hráči populárního “wowka” neboli World Of Warcraft se po letech dočkali návratu nakupování předmětů do této hry skrze mobilní telefony. Společnost Blizzard oznámila, že nová verze aplikace WoW Companion bude opět obsahovat aukce. Ty z ní zmizely v roce 2018 po zjištění, že byly mobilní aktivity zneužívány a negativně ovlivňovaly dražby napříč platformami. Akce zde přitom byly dostupné již od roku 2011.

Vývojáři popsali, že největší překážkou při implementaci nových funkcí bylo strukturování potřebných rámců pro jejich podporu. Mnoho z těchto frameworků totiž bylo napsáno během více než 17leté historie World of Warcraft v době, kdy se o mobilních zařízeních neuvažovalo. To vedlo k další práci na modernizaci systémů tak, aby podporovaly jak počítačové, tak mobilní prostředí.

“Nakonec jsme zjistili, že chceme vytvořit něco, co bude stále užitečné pro příležitostné a středně náročné hráče, kteří Aukční síň pravidelně využívají k běžnějším nákupům, jako je příprava na dungeony a raidy nebo shánění dalších předmětů do svých sbírek,” vysvětlují autoři aplikace s tím, že nový nástroj pravděpodobně nebude až tak zajímat “hardcore” hráče, kteří používali jiné nástroje. Aukce jsou součástí aplikace v nové verzi 9.2.5.

Kolik jste už poutráceli peněz skrze aukce ve World Of Warcraft?

Zdroj: phandroid

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)