Několik dalších MS Office aplikací pro Android spouští tmavý režim

Word PowerPoint Excel Android tmavý režim

Používáte rádi kancelářské nástroje Microsoftu i na Android mobilu či tabletu? A vyhovuje vám současně i tmavý režim? V tom případě vám uděláme radost, neboť se do dalších aplikací z Office balíku toto designové řešení podle všeho chystá. Podle známého reverzního inženýra Alessandra Paluzziho se bude “dark mód” co nevidět týkat hned tří MS Office programů. Tmavý režim má dorazit do Android verze nástrojů Word, PowerPoint a Excel. Tedy tří velmi exponovaných součástí tohoto balíku.

Redmondský technologický gigant nadále potvrzuje, že se v poslední době na vývoj a vylepšování mobilních verzí jeho kancelářského balíku hodně soustředí. Pokud je řeč o dark módech, tak ten už mají nějakou dobu mobilní nástroje OneDrive, Edge, Outlook, OneNote a Remote Desktop. Nyní se Android uživatelé mohou těšit na tmavý režim i v mnohem populárnějších (snad kromě Outlooku?) aplikacích Word, Excel a PowerPoint.

Microsoft Word: Edit Documents
Microsoft Word: Edit Documents
Microsoft Excel: Spreadsheets
Microsoft Excel: Spreadsheets
Microsoft PowerPoint
Microsoft PowerPoint

Které MS Office nástroje obecně nejvíc používáte? A které na mobilu?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)