Windows 7 na hodinkách Android Wear? Máte-li spoustu času, proč ne

Windows 7 místo Android Wear – náhleďák

Microsoft ještě žádné chytré hodinky nemá. Jediné, co by se za ně mohlo vydávat je chytrý náramek Microsoft Band, ale ten vývojářům nedává příliš možností k experimentování. Pokud přesto chcete chytré hodinky s operačním systémem Windows, máte hned dvě možnosti. Do hodinek s Android Wear můžete nainstalovat poměrně pěkně fungující Windows 95. Jenže komu by se chtělo používat OS starý 21 let, že? No dobrá tedy, máte ještě druhou možnost. Do hodinek s Android Wear můžete nainstalovat dokonce i Windows 7.

Windows 95 on Android Wear

Windows 95 on Android Wear

Windows 7 v hodinkách? Jde jen o „cirkusový kousek“

Pokud byste se rozhodli Windows 7 do hodinek opravdu naroubovat, připravte si hodiny času, které budete potřebovat. Samotný start systému totiž trvá celé tři hodiny. YouTuber známý jako „Hacking Jules“ to vyzkoušel na svých hodinkách LG G Watch W100 s 1,65″ palcovým displejem. Čekání se mu ale vyplatilo, protože po uplynulých hodinách konečně začal na maličkém displeji poskakovat kurzor myši. Tři hodiny pro start jsou ale pro běžné použití nemyslitelné. Na druhou stranu, mít plně funkční Excel na svém zápěstí, to už je impozantní kousek.

Windows 7 on Android Wear smartwatch

Windows 7 on Android Wear smartwatch

Pokud tedy máte dost odvahy a chcete něco podobného zkusit na svých Android Wear hodinkách také, stačí následovat kroky tohoto užitečného návodu. My ostatní ale raději zůstaneme jen svědky toho, jak na maličkém displeji startují plnohodnotné Windows 7 po několik hodin.

Zdroj: theverge.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)