TOPlist

Neomezená Wi-Fi v MHD zadarmo? V Ostravě k tomu stačí jen aplikace

moje dpo wifi zdarma

Možná si ještě vzpomínáte, jak se před několika týdny objevila zpráva o tom, že ve vozidlech MHD v Brně je Wi-Fi zdarma, ale pouze na 20 minut a maximálně 4 MB dat. Dopravní podnik Ostrava ukázal, že to jde i jinak. V rámci digitalizace od začátku března nabízí ve vozech MHD neomezenou Wi-Fi zdarma. Jedinou podmínkou je instalace aplikace MojeDPO.

MojeDPO je nová aplikace pro MHD v Ostravě. Příjemným bonusem je neomezená Wi-Fi zdarma

Nová aplikace MojeDPO je kompletním nástrojem, se kterým si můžete zjistit vaši přesnou polohu ve městě, nejbližší zastávku MHD, všechna spojení i s přestupy. Nechybí možnost zakoupení jízdenky i stažení jízdních řádů pro offline prohlížení. Jedna z nejzajímavějších funkcí, která se s aplikací váže, je možnost aktivovat si neomezenou Wi-Fi v MHD vozech.

mojedpo

Tomáš Macura, primátor Ostravy

„Jsem rád, že Dopravní podnik Ostrava kontinuálně pokračuje ve zlepšování služeb pro cestující. Rozšíření wi-fi a zavedení nové aplikace je dalším krokem při budování si postavení nejmodernějšího městského dopravce v zemi. Že to náš dopravní podnik s novinkami umí, dokládá třeba průlomový a velmi úspěšný způsob platby kartou s optimalizací tarifu přímo ve vozidlech, který jsme zavedli jako první v Česku a po Londýnu druzí v Evropě.“

Díky propojení s mobilním internetem, se také vylepší komunikace mezi jednotlivými vozy a infrastrukturou. Díky tomu dopravní podnik získává z každé tramvaje, autobusu nebo trolejbusu až sto různých technických hodnot každou vteřinu. DPO tak může lépe informovat o vozovém parku, lépe plánovat servis, údržbu apod.

MojeDPO
MojeDPO

Vyzkoušeli jste již aplikaci MojeDPO? Jak se vám líbí?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)