TOPlist

WhatsApp má skvělou novinku pro vášnivé odesílatele fotek

WhatsApp limit 100 odesílání fotografií videa beta

Posíláte často své rodině, přátelům či kolegům z mobilu fotografie nebo videa přes WhatsApp? A rozhodně se nerozpakujete nad tím, kolik souborů do zprávy dáváte? Pak jste nejspíš nejednou narazili na limit, který dovoluje odeslat v rámci jedné zprávy maximálně 30 fotografií či videí. Jestli vás tento strop omezoval, máme pro vás dobrou zprávu. Aplikace WhatsApp pro Android už začíná limit zvedat a to rovnou na stovku.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Benevolentnější sdílení médií už mají k dispozici někteří beta testeři používající aplikaci ve verzi 2.23.4.3. Můžeme doufat, že se změna projeví co nejdříve celoplošně. Novinka dozajista potěší celou řadu uživatelů.

WhatsApp limit posílání fotografií videa 100

WhatsApp naposledy zvedal limit na počet odeslaných fotek a videí v jedné zprávě v roce 2017. Tehdy hranice poskočila z deseti kusů na současných třicet. WhatsApp používá při posílání mediálního obsahu menší kompresi (tedy i snižování kvality) než mnohé konkurenční služby, nicméně i tak nejde o sdílení obsahu v původní kvalitě. Toho můžete dosáhnout alternativním způsobem.

Jak často posíláte přes WhatsApp větší balíky fotek?

Zdroj: WABetaInfo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)