Webový prohlížeč Samsung dostává svěží design. Nově připomíná chystanou nadstavbu

samsung prohlizec novy design

Webový prohlížeč Samsung je populární alternativou k Google Chrome, obzvlášť od minulého roku, kdy se aplikace může instalovat i na telefony, které nejsou od Samsungu. Momentálně jsou k dispozici na Google Play dvě verze – stabilní a beta verze. Na internetu se však nyní objevila ještě zcela nová beta verze, která pochází z nové nadstavby Samsung Experience 10, která se nedávno představila.

Webový prohlížeč Samsung dostane nový design. Takhle novinka vypadá

O nové nadstavbě Samsung Experience 10 jsme nedávno psali. Korejská společnost chystá hodně velký redesign, který přijde přímo s aktualizací na Android 9 Pie. Designovou změnou projdou i aplikace. Webový prohlížeč je první touto aplikací, o které se více dozvídáme. První změněné věci, které si všimnete, je předělaná navigační lišta, ve které se nachází nové tlačítko pro menu. Nahradilo tlačítko pro záložky.

Design ikon se rovněž změnil, mnohem více nyní můžeme vidět zaoblených prvků. V pozadí se využívá černá barva, což se hodí hlavně majitelům Samsung telefonů, korejská společnost totiž dává i do svých levnějších telefonů Super AMOLED panely, takže využitím černé barvy se mírně šetří baterie. Pokud si chcete novou verzi prohlížeče vyzkoušet už nyní, můžete si APK soubor stáhnout z APKMirror. Vydání na Google Play pravděpodobně přijde později, až se bude blížit vydání samotné nové nadstavby na Samsung telefony.

Samsung Internet Browser
Samsung Internet Browser

Jak se vám líbí nový design webového prohlížeče Samsung?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)