Do hodinek s Wear OS 3 míří významná fitness aplikace

Wear OS 3 Samsung Galaxy Watch aplikace Peloton

Majitelé hodinek Samsung Galaxy Watch4 a Watch5, Google Pixel a dalších, ve kterých běží systém Wear OS minimálně ve verzi 3, si mohou do zařízení stáhnout novou aplikaci, která jim pomůže se záznamem sportovních aktivit. Jde o nástroj Peloton – Fitness & Workouts, jenž se dá nově v hodinkách využít pro záznam libovolné činnosti, případně pro cvičení se stroji Bike, Bike+, Tread, Row a Guide. Novinku oznámily společně firmy Samsung a Peloton.

Peloton - Fitness & Workouts
Peloton - Fitness & Workouts

“Poté, co si uživatel vybere trénink na vybraném zařízení Peloton a otevře aplikaci Peloton Watch na svém zařízení Galaxy Watch, zobrazí se výzva ke spárování obou zařízení. Uživatelé mohou jednoduše klepnout na tlačítko “připojit” a během tréninku se jim na obrazovce zařízení Peloton nebo na platformě Wear OS zobrazí jejich tepová frekvence. Uživatelé tak mohou sledovat své fitness cíle v reálném čase, což jim pomůže udržet si zodpovědnost a dosáhnout svých zdravotních cílů,” popisuje Samsung funkci, která ale není omezena jen na hodinky této značky.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké sporty zaznamenáváte přes své chytré hodinky?

Zdroj: Samsung

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)