Nabrousit sekery. Uvedení mobilní Warcraft hry je za rohem

Warcraft mobilní hra datum uvedení

Vývojářská a vydavatelská společnost Blizzard už naplánovala oficiální datum uvedení své historicky první čistě mobilní hry ze světa úspěšného Warcraftu. Titul, u kterého se zatím velmi dobře daří utajit jak název, tak i obsah či dokonce herní styl, bude představen v rámci online prezentace 3. května. Novinka bude první hrou, kterou Blizzard vytvořil primárně pro mobilní zařízení.

Spekulace kolem očekávané hry často skloňují možnost, že by mohlo dojít na souboje “mazlíčků”. Tato soubojová zábava již existuje jako menší hříčka ve World Of Warcraft a jeví se právě jako ideální obsah pro mobilní zařízení.

Na telefonech či tabletech je už možné hrát jiný titul od Blizzardu, populární Heartstone. V jeho případě jde však o dodatečný port z počítačové verze. Choutky v oblasti mobilního hraní potvrzuje Blizzard také finální přípravou hry ze série Diablo. Novinka s podtitulem Immortal je v Obchodě Google Play k dispozici k předregistraci a vyjde 2. června.

Co myslíte, že nabídne první mobilní Warcraft hra?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)