Vyhlížené Diablo Immortal má datum uvedení a skvělou novinku

Diablo Immortal datum vydání

Řadíte se mezi fanoušky legendární série Diablo a okusujete si nehty napětím, kdy konečně vyjde slibovaný titul Immortal? Už nechejte svoje prsty na pokoji, společnost Blizzard oficiálně oznámila datum. Předpokládaný MMORPG trhák, který byl speciálně pro mobilní telefony vyvíjen zhruba čtyři roky, bude v plné verzi vypuštěn 2. června 2022. Kromě této potěšující informace jsme se navíc dočkali i zajímavé novinky, která se týká samotného hraní.

Tvůrci oznámili, že titul půjde hrát také na stolních počítačích včetně možnosti použít myš a klávesnici. Ruku v ruce s kompletním otevřením pro různé platformy tedy půjde o plnohodnotný zážitek pro fanoušky hraní na menších displejích i na klasických PC. I oficiální webové stránky nicméně potvrzují, že skutečně půjde o free-to-play titul.

Už nyní si mohou zájemci zařídit předregistraci přes Obchod Google Play, případně App Store. V době vydání jim bude hra, která příběhově spojí děj klasik Diablo II a Diablo III, do zařízení automaticky nainstalována.

Které hry Diablo už jste hráli?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)