Vyzkoušeli jsme si multiplayer v Shadowgun: Deadzone a pohovořili s tvůrci

Shadowgun_MP

Své nepřehlédnutelné zastoupení má na MWC také známé české vývojářské studio Madfinger Games. Na stánku nVidie bylo k vidění demo multiplayerové verze jejich populární FPS střílečky Shadowgun s podtitulem Deadzone.


 

Hra byla vyladěna pro platformu nVidia Tegra 3, což názorně demonstroval její naprosto plynulý běh na tabletech Asus Transformer Prime, připojených k FullHD televizím. Herní zážitek pak dotvářely bezdrátové ovladače, se kterými se hry ovládají přecijen lépe, než “matláním” po displeji ;)

Shadowgun: Deadzone je návštěvníkům k dispozici na stánku nVidie

Shadowgun: Deadzone je návštěvníkům k dispozici na stánku nVidie


 

Naši kolegové samozřejmě neváhali a hru si sami vyzkoušeli, přidal se k nim i spoluzakladatel Madfingerů Marek Rabas, který také poskytl krátký rozhovor:

Shadowgun: Deadzone na MWC 2012

Shadowgun: Deadzone na MWC 2012


 

Některé vlastnosti této multiplayerové pecky jsme již dříve popisovali v článku z CES. Těšit se tak můžete na multiplayer až 8 hráčů proti sobě v minimálně dvou herních módech (deathmatch všichni proti všem nebo deathmatch na dva týmy), více zbraní (včetně granátů) s možností vylepšování, zbrusu nové mapy, a skvěle vypadající grafiku, která naplno využije i vaši velkou FullHD televizi.

A kdy bude hra dostupná pro běžné hráče? Optimalizovaná verze pro Tegra 3 zařízení by měla být uvolněna už do konce března, poté budou následovat verze pro ostatní Androidy a také iOS. Dobrou zprávou také bezesporu je, že Shadowgun: Deadzone bude k dispozici v základu zdarma (resp. jako freemium s možností dokupování nových levelů, zbraní a vylepšování vlastností postavy hráče).

Roman Nepšinský
O Autorovi - Roman Nepšinský

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

shadowgun 1

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 55

Hry Jirka Pernica Jirka Pernica
3 min. uložit na později
featured

Pařba na víkend – tipy na Android hry 87

Hry Jirka Pernica Jirka Pernica
4 min. uložit na později

Komentáře (13)