Shadowgun War Games: Předregistrace k 5v5 bitvám odstartovala

předregistrace do Shadowgun War Games

Fanoušci populární sci-fi série Shadowgun se brzy dočkají. Čtvrtá hra z tohoto univerza, která nese podtitul War Games, vyjde už počátkem příštího roku. České studio Madfinger Games otevřelo první bránu k těmto „válečným hrám“ právě dnes. Předregistrace do Shadowgun War Games je nyní dostupná přímo na Google Play. Pro iOS bude připravená příští týden. Mobilní free-to-play first-person střílečka nabídne souboje pět proti pěti v módech Capture the Flag a Team Deadmatch. Hráči si mohou vybrat z galerie hrdinů, starých i nových, kteří mají každý unikátní osobnost, schopnosti a styl hraní.

Pro letošní předregistrované si brněnské studio připravilo také soutěžDeset šťastných hráčů, kteří se předregistrují před půlnocí středoevropského času 31. prosince 2019, bude mít šanci vyhrát ASUS ROG Phone II. Deset dalších obdrží tričko Shadowgun War Games. Na ostatní předregistrované čeká automatická instalace hry do jejich telefonu v momentě, kdy vyjde. „Teď už to začíná být opravdu vzrušující. Shadowgun War Games vypadají skvěle a předregistrace je otevřená. Teď už jen stačí dokončit pár detailů, a jde se na to!“ láká hráče šéf studia Marek Rabas. Madfinger Games k dnešní události uspořádali také živý stream na Twitchi.

Shadowgun War Games – War Room is back!

Shadowgun War Games - War Room is back!

Hra by se měla pyšnit překrásnou grafikou, která hráče uvrhne do intenzivních soubojů. Zkušební verze této hry minulý rok uchvátila publikum při jejím prvním esport turnaji na Gamescomu. War Games jsou přístupné i pro začátečníky a nabízejí kvalitu a týmovou akci srovnatelnou s hrami na konzolích. My těmto lákadlům věříme, neboť má toto brněnské studio skvělé reference. Madfinger Games stojí kromě série ze světa Shadowgun také za legendárními a oceňovanými střílečkami Dead Trigger.

Shadowgun War Games - 5v5 FPS
Shadowgun War Games - 5v5 FPS

Zapojíte se do předregistrace do Shadowgun War Games?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)