TOPlist

Česká RPG střílečka Shadowgun Legends vychází v březnu. Známe přesné datum

shadowgun legends datum vydani

Minulý týden jsme informovali, že očekávaná česká mobilní hra Shadowgun Legends už je k dispozici v předběžné registraci na Google Play. To značilo, že vydání je blízko. A skutečně tomu tak bylo. Dnes už známe oficiální vydání tohoto mixu RPG a FPS.

Shadowgun Legends oficiálně vychází 22. března

Samotní vývojáři z brněnského studia Madfinger Games tvrdí, že jde o další generaci mobilních her. „Shadowgun Legends je největší mobilní hra s unikátním systémem odměn pro nejlepší hráče,“ říká generální ředitel Marek Rabas. „Poprvé budou moct PC a konzoloví hráči zažít stejný zážitek z hraní i na telefonu,“ dodal.

Hra vychází již 22. března 2018. Už nyní se ale můžete předběžně registrovat, kromě upozornění na vydání hry, také dále dostanete speciální odměny.

Shadowgun Legends – Pre-Register Now on Google Play!

Shadowgun Legends - Pre-Register Now on Google Play!

Jako noví Shadowgun rekruti budou hráči bojovat s mimozemskou hrozbou, známou jako Torment. Ta postupuje celou galaxií a ničí vše, co ji přijde do cesty. Hra nabízí příběhovou kampaň, kooperativní i kompetitivní multiplayer, sociální prvky apod. Zkrátka hráče zabaví na dlouhou dobu. Tvůrci mají i dlouhodobý plán, jak hru udržovat aktualizovanou.

Shadowgun Legends: Online FPS
Shadowgun Legends: Online FPS

Máte v plánu hrát Shadowgun Legends?

Zdroj: TZ 

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)