Energizer to s telefony myslí vážně: Za měsíc představí 26 mobilů, včetně skládacích a s obří 18 000 mAh baterií

26 telefonu energizer predstaveni mwc 2019

Výrobce baterií Energizer se v posledních letech pouští čím dál tím více i do jiných odvětví. A to třeba mobilní telefony. Vypadá to ale, že v roce 2019 mají s telefony mnohem větší plány. Za měsíc na veletrhu MWC představí celkem 26 telefonů ve čtyřech různých řadách. Dočkat se máme skládacího telefonu, ale i modelu, který má obří kapacitu baterie s 18 000 mAh.

Energizer přiveze na veletrh MWC celkem 26 nových telefonů

Na první pohled se může zdát telefon s baterií o kapacitě 18 000 mAh jako něco těžko pochopitelného. Nicméně v minulém roce už jsme mohli vidět Energizer Power Max P16K Pro. Tento telefon měl kapacitu baterie 16 tisíc mAh. I to už byl extrém a ve skutečnosti se moc těchto telefonů nevyrobilo. Řada telefonů Power Max má většinou kapacitu baterie kolem hodnoty 4 000 mAh.

energizer telefony mwc 2019

Výrobce baterií Energizer na MWC představí i zcela novou řadu Ultimate, kde se objeví 6 prémiových telefonů. Jeden z nich bude skládací, další bude mít například vysunovací selfie kameru. Dále se dostane i na klasické tlačítkové telefony, které spadají pod řadu Energy a také na řadu Hardcase, kde se objeví odolné telefony.

Myslíte si, že nějaký Energizer telefon uspěje?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)