Skvělá akce od Vodafone: K telefonům dostanete Galaxy Watch i tablet zdarma, studenti se mohou těšit na AirPods za 1 Kč

vodafone akce
  • Vodafone láká na zajímavé dárky k telefonům
  • K ohebným Samsungům dostanete za 1 Kč poslední generaci hodinek i tablet
  • Studenti mohou ocenit tarif #jetovtobě a AirPods za 1 Kč

Vypadá to, že se operátoři v posledních dnech předhánějí ve výhodných nabídkách na hardware. Po zajímavé nabídce od O2 na telefony Motorola přichází na řadu Vodafone..Ten nabízí lákavé odměny pro zákazníky, kteří si v květnu pořídí nový telefon.

Operátor ve své tiskové zprávě zmínil, že k novému fotomobilu Magic5 Pro 5G od Honoru nyní dostanete tablet Honor Pad 8 jako dárek, což ale není nic exkluzivního. S touto nabídkou totiž přišla také většina ostatních e-shopů. Zdaleka nejzajímavější jsou dárky k ohebným mobilům Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4, ke kterým dostanete tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi a chytré hodinky Samsung Galaxy Watch5 44mm LTE v grafitové barvě. Všechny tyto přidané hodnoty jsou k dispozici za symbolickou částku jedné koruny navíc.

  • Samsung Galaxy Z Flip4 128 GB bez tarifu: 23 979 Kč (na Heurece nejlevnější za 17 950 Kč)
  • Samsung Galaxy Z Fold4 512 GB bez tarifu: 36 979 Kč (na Heurece nejlevnější za 32 790 Kč)

Májová akce se týká i studentů, kteří si pořídí studentský tarif #jetovtobě Neomezený. Vodafone jim jako dárek přidá sluchátka Apple AirPods 2019 za 1 Kč. Tato nabídka platí pro nové i stávající zákazníky do vyprodání zásob. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na oficiálním e-shopu Vodafone.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám zamlouvají tyto nabídky?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)