vivo X50 Pro+ je dle DxOMark třetím nejlepším fotomobilem světa

vivo telefon fotoaparát

Pozice na DxOMark se poměrně často mění a do TOP 3 se nyní dostal telefon vivo X50 Pro + se 127 body. Na prvním místě zůstává Xiaomi Mi 10 Ultra se 130 body a na záda mu dýchá Huawei P40 Pro se 128 body. Jak si tedy vlajková loď vivo vedla?

vivo X50 Pro+ DxOMark

Samotný fotoaparát si vysloužil skóre 139 bodů, což je opět o 1 bod za P40 Pro. Telefon má skvělý hlavní snímač a pochválen byl také ultraširokoúhlý objektiv a také zoom, který díky 124 mm objektivu nabízí 5x zoom. Expozice nabízí široký dynamický rozsah a skvělé podání barev. Při zhoršených světelných podmínkách si telefon vede také dobře a recenzent ocenil také bleskurychlý autofokus.

vivo X50 Pro+ dxomark

Ve videotestu si telefon odnesl skóre 104 bodů a umístil se také na třetím místě. Optická stabilizace je prý na skvělé úrovni a nejlepší výsledky prý podává ve 4K rozlišení při 30 snímcích za sekundu. A to i přesto, že telefon podporuje 8K nahrávání. Celou recenzi si můžete přečíst na webu DxOMark.

Jaké skóre má na DxOMark váš telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)