Video: rychlý pohled na HTC Sense 4.1 na telefonu One X

one_x_ico

Dnes ráno jsme vás informovali o úniku ROMky pro telefon HTC One X, která obsahuje nejnovější verzi nadstavby Sense s číslem 4.1. Šéfredaktor serveru Android Central Phil Nickinson neváhal, novinku nainstaloval, a podělil se o své první dojmy na videu. Jak se očekávalo, vzhled a dojem z domovských obrazovek je stejný, jako v předchozí verzi, a nezměnil se ani seznam aplikací. Taktéž menu pro nastavení vypadá stejně. Společnost HTC tedy zjevně neobjevila Ameriku, což se ostatně ani nečekalo.

Podrobnosti o novinkách si můžete přečíst v seznamu změn ROMky maXimus, jejíž verze 2.2 obsahuje nejen Android 4.0.4, ale právě také Sense 4.1. Jednou z nich je aktualizovaná funkce tlačítka pro zobrazení posledních spuštěných aplikací, které, stejně jako u modelu One S a One X pro operátora AT & T, může fungovat jako Menu.

Další velkou změnou je přidání nabídky pro Rychlé nastavení (“Quick settings”) některých funkcí v záložce oznamovací lišty, jež citelně chyběla všem, kdož na Sense 4 přešli z předchozí verze.

Máte-li telefon HTC One X, můžete vyzkoušet nové Sense s ROMkou maXimus 2.2, kterou lze stáhnout z diskuzního fóra XDA Developers.

Sense 4.1 on the HTC One X

Sense 4.1 on the HTC One X

Zdroj: Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)