Menu

Nadstavba Sense 4.1 spatřena v uniklé ROM pro HTC One X

Čerstvě uniklá ROM pro globální variantu HTC One X přinesla zajímavá překvapení: kromě minoritní aktualizace operačního systému z verze 4.0.3 na 4.0.4 je součástí také nejnovější verze nadstavby HTC Sense s číslem 4.1.

Podle uživatelů, kteří testovací ROM verze 2.15.401.5 vyzkoušeli, je Sense 4.1 ve srovnání se svým předchůdcem citelně rychlejší, nabízí lepší a svižnější odezvu, za což pravděpodobně může vypuštění některých 3D animací a grafických “libůstek”, použitých v původním launcheru. Plynulejší je také přechod mezi domovskými obrazovkami a otevření/načtení seznamu aplikací. Na vyšším výkonu se má podílet také vylepšená živá tapeta HTC.

Z dalších pozoruhodných změn jmenujme nové vyhrazené tlačítko pro přepínání mezi zadní a přední kamerou v aplikaci Fotoaparát, tlačítko pro přepínání mezi záložkami v prohlížeči, lepší výkon Wi-Fi a  v případě tohoto modelu tolik potřebnou delší výdrž baterie.

Termín oficiálního uvolnění nového firmware je v těchto okamžicích neznámý, ale spekuluje se o příští sobotě tj. 18. srpna.

HTC One X

HTC One X

Pro zajímavost: americký mobilní operátor AT & T již nabízí podobný update (2.20.502.7) pro majitele HTC One X přes OTA, který přináší Android 4.0.4, ale nikoli Sense 4.1.

Zdroj: Android Authority.

 

Komentáře

ELISKAKVIRENC@seznam.cz

ELISKAKVIRENC@seznam.cz

7.8.2012 7:58

Hm hm. ……

s.s.rock:

s.s.rock:

7.8.2012 8:36

Hmmm, a kdy konečně pustí ICS pro Desire S se neví?? Na webovkach maj8 do konce srpna to jsem fakt zvědaví jesli to splní.

Ondra

Ondra

7.8.2012 9:54

Kdy už si všichni konečně uvědomíte že HTC jsou vyžírky, který se přiživujou jak to jen de. Pochopte, že potřebují nová a nová zařízení, aby drželi krok s dobou. Na aktualizaci telefonů si počkáte. Třeba takovej posra…j Desire, kterej je na tom výkonově i po 3 letech dost dobře nedostane ani ICS a víte proč. Protože ty čínský šmejdi chtěj abych si koupil novej telefon a já se na ně pěkně vykakám a už si koupim jen telefony a vlastne všechny produkty, kde hardware je spojen se softwarem, buď Google founy a nebo iPhone, ale spíše Google founy, pro mě mají lepší koncept. Ty ostatní klumpy nebrat.

s.s.rock:

s.s.rock:

7.8.2012 10:14

Na webovkach maji napsáno že vechny modely co maji rom 512MB a nižší ICS nedostanou tak čemu se divis u Desire? Z tohoto důvodů byl odvolán i upgrade Desire HD. Mimochodem klasickej Desire uz je 3 roky starej telefon ukaž mi jedinyho výrobce který aktualizuje své výrobky po třech letech. ;-)

Tony

Tony

7.8.2012 11:05

Ondra: Pokial viem tak Desire nakoniec dostal GB, takže dostal 2 aktualizácie takisto ako Nexus One.

s.s.rock:

s.s.rock:

7.8.2012 11:27

Mimochodem nedávno byl na seznamu zajimavej článek a v něm bylo že výrobci nemají povinost aktalizovat své výrobky je to jenom jejich dobra vůle. ;-) Já když dostanu na svůj Desire S ICS tak budu maximálně spokojený a i s GB se ten telefon pořád počítá do ty úplný špičky. ;-) Je třieba daleko lezli jak Desire C a srovnatelný s Oné V. Oné V má na víc akorát vylepšený eqalizer audio beats a ICS ale ase má rom jen 512MB. Jinak jsou úplně totožný a to je oné V novej telefon. ;-)

Ondra

Ondra

7.8.2012 12:58

Já se nedivím, ja jen konstatuji. Problem je ten ze stabilita systému Android 4 a 2.3 je úplně někde jinde. A Desire má 576Mb, tak že si raději nejdříve zjisti informace. Dokonce exituje CM9 (ICS), takže jde jen o lenost a chamtivost zasranejch šanghajšků.

s.s.rock:

s.s.rock:

7.8.2012 13:13

Onadra: Ale já jsem nemluvil o paměti RAM ale ROM to jsou 2 úplně odlišné věci. ;-)

RSS (komentáře k článku)