Chytré hodinky s Wear OS obdržely nový design a ovládání. Dostane i váš model aktualizaci?

chytre hodinky wear os system novy design google

Nedávno Google odhalil velké změny pro chytré hodinky Wear OS. Nejdříve se myslelo, že se velká aktualizace objeví společně s chytrými hodinkami Pixel, ty byly nicméně odloženy a stále se nevědělo datum vydání nové verze Wear OS. Změnilo se to dnešní den, kdy se začíná s aktualizací.

Velká aktualizace Wear OS je tady: Dnešním dnem se začíná uvolňovat na většinu hodinek

Jak už jsme psali v úvodním článku o Wear OS 2.1, velká aktualizace přináší nový design, rychlejší přístup k důležitým informacím, notifikacím a taky lepší pomoc od Asistenta Google. V neposlední řadě se také více soustředí na sportování a fitness. S tím souvisí nedávná velká aktualizace Google Fit.

wear os google fit

Nejlepší zprávou na této aktualizace je ale to, že ji obdrží všechny chytré hodinky s Wear OS 2.0. Jelikož jejich seznam je hodně velký, tak místo toho zde uvedeme hodinky, které tuto aktualizaci neobdrží.

 

A i když aktualizace vychází dnes, tak se vám nemusí objevit hned. Doporučujeme trpělivost. Google je známý tím, že aktualizace vydává po vlnách. Je také pravděpodobné, že některé regiony získají podporu dříve než ostatní. Uvolňovat se bude postupně v následujících týdnech.

Obdrželi jste již novou aktualizaci Wear OS? Jak se vám zatím novinky líbí?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)