Exkluzivně: Samsung Gear Live v prvním pohledu (video)

SAMSUNG CSC

Společnost Samsung celkem překvapila, když na Google I/O představila své chytré hodinky Samsung Gear Live se systémem Android Wear. Právě přítomnost nového systému přilákala pozornost fanoušků mobilních technologií, navíc jsou Samsung Gear Live za cenu 199 dolarů již dostupné v Obchodu Play. Jaký je hardware hodinek? Nejdůležitější část tvoří 1,63″ SuperAMOLED displej, který nabízí rozlišení 320 x 320 pixelů. O běh systému Android Wear se stará procesor s frekvencí 1,2 GHz, který je doplněn 512MB RAM pamětí a 4GB vnitřním úložištěm. Hodinky napájí baterie s kapacitou 300 mAh, navíc se Samsung Galaxy Gear pochlubí voděodolnou konstrukcí s certifikací IP67, snímačem srdečního tepu a vyměnitelným páskem. K telefonu se samozřejmě připojují skrze bezdrátovou technologii Bluetooth 4.0 s funkcí Low Energy.

Nám se podařilo získat exkluzivní první pohled na tyto hodinky a přinášíme vám tak ukázku, jak vlastně chytré hodinky od Samsungu vypadají a jak fungují v praxi.

Samsung Gear Live – první pohled

Samsung Gear Live - první pohled

Samsung Gear Live

Samsung Gear Live

Samsung Gear Live

Samsung

Samsung Gear Live – fotogalerie

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Chytré hodinky nám zapůjčila společnost Inmite.

Jak se vám nové chytré hodinky od Samsungu líbí?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)