Velké změny u Google Fit: Služba dostává nový design i funkce

google fit novy design

Služba Google Fit byla již dlouhou dobu bez nějaké změny či větší aktualizace. To se ale nyní mění. Google na svém blogu oznámil velké změny u Google Fit. Hlavní novinkou je zbrusu nový design. Dostalo se i na nové funkce, které se soustřeďují hlavně na srdce.

Google Fit dostává nový design a funkce

Google spolupracuje s organizacemi AHA (American Heart Association) a WHO (Světová zdravotnická organizace). Výsledkem této spolupráce jsou dvě nové funkce, ta první vás bude upozorňovat k tomu, abyste co nejméně seděli a nejvíce se pohybovali. Například namísto výtahu použít schody atd. Tato aktivita bude zobrazena v novém nástroji, který se nazývá Move Minutes. Druhá novinka se nazývá Heart Points. Za každou minutu aktivity dostanete jeden bod. Podle výzkumu stačí 150 minut chůze týdně, abyste dosáhli na minimální doporučený cíl aktivity.

zmeny u google fit novy design

Vzhled aplikace se nepřekvapivě točí kolem Material Design 2.0. Takže hodně bílé barvy, nový font Google Sans a lepší přehled. Nový design i funkce se postupně budou uvolňovat uživatelům během tohoto týdne, a to jak ve verzi pro telefony, tak i ve verzi pro chytré hodinky Wear OS.

Google Fit: Activity Tracking
Google Fit: Activity Tracking

Jak se vám líbí změny u Google Fit?

Zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)