Připravte si zbraně! Hra Unkilled od Madfinger Games přichází

Unkilled titul

České herní vývojářské studio Madfinger Games pravděpodobně nemusíme žádnému mobilnímu pařanovi vůbec představovat. Pro uživatele méně zasažené mobilním hraním však zopakujme, že Madfinger Games stojí za veleúspěšnými herními tituly jakým je například bojovka Samurai II: Vengeance, akční střílečka ShadowGun či zombie akce Dead Trigger a Dead Trigger 2. A právě okolo boje s nekonečnými hordami zombie se bude točit i aktuálně nejnovější počin těchto bezesporu talentovaných vývojářů – akční střílečka Unkilled.

unkilled

Ta má, dle slov samotných vývojářů, hráčům nabídnout stovky misí zasazených v zombie napadeném New Yorku. Vedle “běžných” zombie však budou hráči v cestě stát také silní bossové, naopak k ruce bude hráčům široký arzenál různých zbraní. Připravit se můžete také na celou řadu “bočních” misí, ve kterých budete moci získat zásoby a peníze, za něž si následně budete moci koupit nové vybavení, zbraně a upgrady. Krom akce ale hra obsahuje také příběhovou linii. Hráč se v Unkilled dostane do role Joa – člena anti-zombie jednotky Wolfpack, která představuje soukromou vojenskou organizaci mající za úkol najít, dopadnout a eliminovat hrozbu zombie před tím, než se stane globální a zombie zaplaví celý svět.

Pavel Čížek jakožto projektový leader Unkilled vznik hry komentuje následovně.

Předešlé úspěchy nás inspirovali abychom hráčům přinesli další povedenou akční střílečku, která by rozmazala hranici mezi konzolovým a mobilním hraním. Skvělé ohlasy od celosvětové komunity hráčů nám umožnily soustředit se právě na ty aspekty, ve kterých hráči očekávají nejvíce.

Vedle toho nám vývojáři slibují propracované ovládání, díky němuž si hru budeme moci užít i na displejích telefonů, opět se také můžeme spolehnout na přítomnost systému automatické střelby, se kterým Madfinger Games přišli již ve hře Dead Trigger 2. Krom toho však Unkilled podporuje také celou řadu gamepadů. Madfingeři si věří také v oblasti grafiky a slibují vysoce kvalitní grafiku, kterou jsme v oblasti mobilního hraní ještě nikdy neviděli. Přítomna bude celá řada efektů v čele s měkkými stíny ve vysokém rozlišení, částicové efekty v řádu desítek tisíc textur, reflektivní povrchy a post processing pro takřka filmový dojem.

UNKILLED – gameplay footage

UNKILLED - gameplay footage

Pokud se už nového titulu Unkilled nemůžete dočkat, máme pro vás dobrou zprávu. Zítra, čili 3.září by mělo vaše čekání skončit a vy se tak budete moci vydat do boje proti stovkám zombie. Hra Unkilled totiž bude počínaje zítřkem zdarma stažitelná prostřednictvím Google Play a konkurenčního Apple App Store.

Těšíte se na novou zombie střílečku Unkilled?

 

Zdroj: TZ

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později
Slovo-Mistr

Slovo Mistr: další návyková hra se slovy

Hry Karel Kilián Karel Kilián
3 min. uložit na později

Komentáře (21)