TOPlist

Velké Ubisoft hry začnou vycházet i na telefonu. Půjde hlavně o multiplayer

for honor ubisoft hry android

Čínská společnost Tencent koupila 5 % akcií herního giganta Ubisoft. Na první pohled to nevypadá jako zajímavá informace, výsledkem by ale mohlo být například to, že velké Ubisoft hry přijdou i na mobilní telefony.

Mobilní Ubisoft hry ve stejné kvalitě jako PUBG?

Tencent před nedávném spustil mobilní verzu hitu PUBG. Ta má hodně blízko k PC verzi, akorát se trochu zhoršila grafická stránka hry a samozřejmě ovládání. Právě mobilní PUBG může být dobrým příkladem toho, co může brzy přijít od Ubisoftu a Tencentu.

Rainbow Six Siege: What Is Rainbow Six? | Trailer | Ubisoft [NA]

Rainbow Six Siege: What Is Rainbow Six? | Trailer | Ubisoft [NA]

Mluvčí společnosti prozradil, že budou předělávat hry, které mají úspěch hlavně v Číně. Zároveň zmínil, že půjde o hry, které mají multiplayer a prvky esportu, zároveň nevyloučil ani RPG.

Z toho se dá vyvodit, že by se mohlo dostat například na Rainbow Six: Siege, For Honor, ale třeba také na The Division. Pravděpodobně se nedočkáme titulů jako je Assassins Creed nebo Far Cry, které jsou z velké části zaměřené na singleplayer.

Kterou Ubisoft hru byste rádi viděli na mobilních telefonech?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)